Chcete se potkat se svým senátorem, zajímá vás, co dělá nebo pro něj máte podněty? Navštivte Jana Pirka v jeho kanceláři, kterou na jaře otevřel.

„Mám radost, že je v Praze 10 místo, kde se můžu potkávat s lidmi. Ve své kanceláři se rád uvidím s každým, kdo bude mít pocit, že pro něj v Senátu můžu něco udělat,“ říká profesor Pirk, kterého do horní komory parlamentu zvolili obyvatelé Desítky loni na podzim.

Jeho kancelář se nachází ve Vladivostocké ulici ve Vršovicích, a je tak velmi dobře dostupná hromadnou dopravou pro obyvatele téměř všech koutů Desítky. Přesná adresa je Vladivostocká 1530/12, budova se nachází mezi Základní školou Eden a atletickým stadionem Slavie.

„Místo jsme vybírali delší dobu, ale právě tato lokalita splňuje mé požadavky – do kanceláře se dá dostat MHD, pro hůře pohyblivé i autem. Osobně mne pak těší, že je v areálu Slavie, ke které mám celoživotní vztah,“ říká senátor Jan Pirk.

Pokud budete chtít kancelář navštívit, bude otevřená každé první pondělí v měsíci. Prosíme vás, abyste se na schůzku s panem senátorem předem objednali. Sjednat schůzku si můžete buď telefonicky na čísle 777260044 nebo emailem na adrese tlamichovaj@senat.cz.

„Moc rád se uvidím s každým, kdo o to bude mít zájem. Doufám, že voliči chápou, že na schůzky chodím rád připravený a dají proto předem vědět mé asistentce,“ říká senátor.

Adresa kanceláře: Vladivostocká 1530/12

Provozní doba: každé první pondělí v měsíci (mimo letních prázdnin) po domluvení schůzky mezi 15. a 18. hodinou.

Rezervace schůzky: na telefonu 777260044 na adrese tlamichovaj@senat.cz.